Drodzy Rodzice

Już w połowie września nasz plac zabaw przejdzie gruntowna renowację. Na placu zostanie położona specjalna gumowa mata przerostowa, której głównym celem jest absorbowanie upadków nawet powyżej 3,0 m i zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa podczas zabaw na wyższych urządzeniach i nie tylko. Zostaną zainstalowane nowe zestawy do zabaw tj duża lokomotywa, domek, tablice do zabaw na świeżym powietrzu tj traf do celu, tablice do rysowania, zostaną odświeżone starsze elementy placu jak i wymienione niektóre elementy zestawów. To wszystko dla naszych przedszkolaków aby szczęśliwie i bezpiecznie mogły spędzać czas na świeżym powietrzu.  

Teren zielony z przodu przedszkola także został zagospodarowany dla naszym dzieci, został on pięknie wykonany przez firmę Wzorek z Jordanowa. Do zabawy z przodu  dla naszych przedszkolaków jest małpi gaj, zjeżdżalnie, domek do zabawy, oraz zabawki do ogrodu.laughing